7 خرداد 1399 - 09:33

کد مطلب : 414355

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۶:۴۷ ۱۳۹۷/۸/۱۴

وینگو: رقابت در لیگ یک سخت است

وینکو بگوویچ، سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: استقلال جنوب یکی از بهترین تیم‌های لیگ دسته اول است و ما نتیجه بدی برابر این تیم نگرفتیم.

وینکو بگوویچ درباره بازی تیمش برابر استقلال جنوب گفت: من از این تیم تا حدود زیادی شناخت داشتم و می‌دانستم که بازی سختی در پیش داریم. استقلال جنوب یکی از بهترین تیم‌های لیگ دسته اول است که خیلی خوب فوتبال بازی می‌کند. آنها یک تیم تاکتیکی هستند، ولی ما هم در این مسابقه نمایش خوبی داشتیم و حتی گل اول را هم زدیم. می‌توانستیم این نتیجه را حفظ کنیم، ولی متأسفانه گل تساوی را دریافت کردیم. البته موقهیت هایی هم داشتیم که باز هم به حریف گل بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در ادامه همچنین تصریح کرد: بازی با استقلال جنوب شش امتیازی نبود و فقط سه امتیاز داشت. ما تلاش کردیم که برنده شویم، ولی تساوی در تهران برابر چنین تیمی بد نیست و ما توانستیم یک امتیاز بگیریم.

بگوویچ در واکنش به اینکه برخی معتقدند تیمش در این بازی تا حدودی تدافعی بازی کرد، اظهار داشت: ما قصد داشتیم تیم حریف را از نیمه زمین ببندیم و اجازه بازیسازی به آنها ندهیم. ما در زمین حریف بازی می‌کردیم و قرار نبود سراسر تهاجمی بازی کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش می‌تواند به لیگ برتر صعود کند یا خیر، خاطر نشان کرد: ما تیمی خوبی داریم و باید بازی به بازی جلو برویم. تلاش ما برای صعود به لیگ برتر است، ولی چند تیم دیگر هم چنین هدفی را دنبال می‌کنند. رقابت در لیگ دسته اول واقعاً سخت است.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط