11 خرداد 1399 - 20:24

کد مطلب : 416057

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۱:۵۱ ۱۳۹۷/۹/۷

ستاره های بارسا با کت و شلوار 4200 پوندی در هلند

کاروان کاتالان ها درحالی وارد هلند شد تا برای جدال حساس امشب گروه B لیگ قهرمانان مقابل آیندهوون به میدان بروند که شکل و شمایل ظاهری بازیکنان این تیم به سوژه ای جالب تبدیل شد.

بارسلونا صدرنشین گروه B لیگ قهرمانان بعد از اختلاف سه امتیازی نسبت به اینتر امشب با کسب امتیاز از بازی با آیندهوون در فیلیپس آرنا صعود خود را به مرحله حذفی قطعی خواهد کرد. کاروان آبی اناری پوشان کاتالان دیروز در حالی وارد فرودگاه شهر آمستردام شد که تیپ ظاهری شکیل و یک دست ستاره های این تیم به سوژه ای جالب توجه برای رسانه های معتبر تبدیل شد.


دیلی میل با انتشار تصاویر از بازیکنان بارسلونا با کت و شلوارهای خاکستری، پیراهن های سفید و کراوات نوک مدادی که با یک جفت کفش چرم مشکی ست شده بود، مدعی شد قیمت این ست از لباسی که بارسایی ها بر تن داشتند نزدیک به 4200 پوند(62 میلیون تومان به ارزش فعلی ایران) هزینه در بردارد.

دیلی میل نوشت:« براساس توافق باشگاه بارسلونا با برند Thom Browne تا سه سال آینده ستاره ها و مربیان و اعضای کادر فنی و اجرایی این تیم در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا با لباس های تولیدی این شرکت راهی مسافرت خواهند شد که بر حسب تعداد اعضای این تیم هر بار هزینه ای بالغ بر 100 هزار پوند برای این البسه در برخواهد داشت».


به نوشته دیلی میل سران بارسلونا برای نیل به شعار خود مبنی بر این که تیم زیبا باید ظاهری زیبا نیز داشته باشد با Thom Browne این قرارداد را منعقد کرد تا همچون نمایش دیدنی و زیبا در مستطیل سبز بیرون از میادین فوتبال هم ستاره های خوش پوش و شکیل به نمایش بگذارد. نکته جالب این که نویسنده دیلی میل با انتشار تصاویر تک تک ستاره های بارسا مدعی شد لیونل مسی از همه مرتب تر و شکیل تر بود چون شال گردن خود را براساس همان دیزاینی که Thom Browne مد نظر داشت بسته بود اما پیکه و اومتیتی دو مدافع اصلی بارسلونا تمایلی به بستن شال گردن طوسی نداشتند.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط