1 بهمن 1398 - 10:08

کد مطلب : 418375

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۷:۵۵ ۱۳۹۷/۱۰/۳

بازیگر معروف مجوز حضور گوچی در پرسپولیس را صادر کرد

قوچان‌نژاد به زودی با باشگاه پرسپولیس قرارداد امضا خواهد کرد.

بعد از اتمام محرومیت نقل وانتقلات باشگاه پرسپولیس، این تیم برای نیم فصل دوم لیگ برتر و همچنین حضور قدرتمند در جام باشگاه‌های آسیا به دنبال جذب بازیکنان جدید است.
یکی از بازیکنانی که این روزها حضورش در باشگاه پرسپولیس جدی به نظر می‌رسد رضا قوچان نژاد است که محبوبیت زیادی در بین مردم ایران دارد، در حال حاضر قوچان‌نژاد در تیم فوتبال آپوئل نیکوزیا قبرس توپ می‌زند و وضعیت خوبی در این باشگاه ندارد و در بیشتر بازی‌ها بر روی نیمکت تیمش قرار داشته است.
یکی از موانعی که این انتقال را سخت می‌کند بی‌میلی همسر قوچان نژاد به زندگی در ایران است، با این حال ساره بیات که خواهر همسر قوچان‌نژاد است تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا گوچی را به پرسپولیس بیاورد.
هواداران پرسپولیس در چند روز اخیر با حمله به پیچ اینستاگرامی ساره بیات بازیگر سرشناس سیتما ایران از او درخواست کردند تا مقدمات حضور این بازیکن مطرح را در تیم پرسپولیس فراهم کنند.
طبق آخرین شنیده‌ها. گوچی از مسئولان پرسپولیس زمان خواسته تا به آن‌ها جواب بدهد و اگر بتواند رضایت همسر خود را برای حضور در ایران جلب کند به زودی با پرسپولیس قرارداد امضا خواهد کرد.
به نظر می رسد با توجه به علاقه این بازیگر سرشناس سینما ایران، مقصد نهایی قوچان‌نژاد پرسپولیس باشد و با توجه به اینکه ساره بیات تاثیر زیادی روی رضا قوچان نژاد دارد بدون شک ملی‌پوش سابق به پرسپولیس ملحق خواهد شد و همانند مسعود شجاعی و اشکان دژاگه تجربه حضور در لیگ برتر را کسب خواهد کرد.
قوچان‌نژاد ساعتی پیش در پیج شخصی خود عکسی را منتشر کرده است که نشان از ترک قبرس را دارد تا شایعه حضورش در ایران و بازی در باشگاه پرسپولیس جدی به نظر برسد.

محمدعلی شادیفر

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط