10 خرداد 1399 - 05:36

کد مطلب : 421522

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۲۲:۲۶ ۱۳۹۷/۱۱/۶

برانکو جانشین کی روش می شود!

عضو مجمع فدراسیون فوتبال از احتمال جدایی کارلوس کی روش از تیم ملی خبر داد.

کارلوس کی روش، سرمربی ۶۵ ساله فوتبال ایران به احتمال زیاد پس از پایان مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ اماراتاز ایران جدا می‌شود و به تیم ملی کلمبیا می‌رود. او در ۸ سال گذشته  با فوتبال کشورمان ۲ جام جهانی و دو جام ملت‌ها را تجربه کرده و نتایج به نسبت خوبی را بدست آورده است.

قرارداد گران کی روش برای ۶ ماه حضورش در فوتبال ایران و همچنین مسائل اقتصادی کشور سبب شده تا اعتراضات به میزان قرارداد مرد پرتغالی زیاد شود و زمانیکه برای پیگیری این موضوع با محمد جواد ششگلانی، عضو مجمع فدراسیون فوتبال  در این باره بیان کرد: تیم ملی فوتبال ایران با هدایت کی روش نتایج خوبی در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات گرفته و امیدواریم با شکست ژاپن و همچنین پیروزی در دیدار نهایی به قهرمانی برسد.
او درباره احتمال جدایی کی روش افزود: به هرحال باید پس از پایان بازی‌ها در این خصوص صحبت کرد، اما با توجه به شرایط اقتصادی کشور  و وضعیت ارز، فدراسیون فوتبال توانایی پرداخت قرارداد کی روش را ندارد و باید این موضوع را پس از پایان جام ملت‌های آسیا بررسی کنیم.
ششگلانی در پایان گفت: باید پس از خروج کی روش از ایران، مربی را به فوتبال کشور بیاوریم که توانایی پرداخت قرارداد او را داشته باشیم و برانکو ایوانکوویچ نیز گزینه خوبی است.

گفتنی است، تیم ملی فوتبال ایران اکنون در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات قرار دارد و باید در چارچوب این مرحله به مصاف ژاپن برود.  دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و ژاپن در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات، از ساعت ۱۷:۳۰ روز دوشنبه برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط