10 خرداد 1399 - 06:05

کد مطلب : 427993

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۴:۱۶ ۱۳۹۸/۱/۳۱

پرسپولیس تراکتور، بدون تماشاگر در تهران؟

شنیده می‌شود مسئولان کمیته انضباطی و سازمان لیگ تصمیم دارند دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی را در ورزشگاه بدون تماشاگر و شهری به جز تبریز برگزار نمایند.

 دیدار روز گذشته تراکتورسازی و پیکان در ورزشگاه یادگار امام تبریز، مملو از حاشیه بود. از سیلی روی صورت کاپیتان تیم ملی تا درگیری گسترده میان هواداران شاکی تراکتور و پلیس ضدشورش. اتفاقاتی که ابعادش یقینا فراتر جنجال‌های مرسوم در فوتبال ایران بود و حالا وارد فاز تازه‌ای شده‌است.

 

هرچند کانال‌های هواداری تراکتورسازی سعی دارند با پست‌های گسترده و زنجیره‌ای، اشتباهات داوری و دست‌های پشت پرده را عامل اصلی جنجال‌های روز گذشته معرفی کنند، اما مشخصا اتفاقاتی با این وسعت، موضوعی نیست که بتوان با چنین توجیه‌ها و داستان‌سازی‌هایی به فراموشی سپرده شود.

 

با وجود این پست‌ها و مصاحبه‌های مالک متمول تراکتورسازان، شنیده می‌شود فدراسیون فوتبال و رییس کمیته انضباطی در نظر دارند تا با اتفاقات روز گذشته ورزشگاه یادگار، به شکلی قاطع برخورد کنند. تراکتورسازان تبریزی باید در ادامه رقابت‌های لیگ، پس از بازی خارج از خانه در اصفهان مقابل ذوب‌آهن، روز چهارشنبه، یازدهم اردیبهشت‌ماه در تبریز و در ورزشگاه یادگار امام، پذیرای پرسپولیس صدرنشین باشند.

 

با توجه به پیشینه جنجالی میزبانی تراکتوری‌ها از سرخابی‌های پایتخت و البته اتفاقات تلخ روز گذشته، شنیده می‌شود مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال به کمیته انضباطی و سازمان لیگ دستور داده تا با توجه به مجموعه عواملی که جان بازیکنان دو تیم را در تبریز تهدید می‌کند، دیدار تیم‌های پرسپولیس تهران و تراکتورسازی تبریز، در ورزشگاهی خالی از تماشاگر و دور از تبریز برگزار شود.

 

اتفاقات عجیب و غریب روز گذشته به خارج از ورزشگاه یادگار امام کشیده شد و فاز اصلی درگیری‌ها در فضای خارج از استادیوم بود، همین موضوع باعث شده تا نگرانی‌ها در خصوص برگزاری بازی پرسپولیس و تراکتور، ولو در ورزشگاه خالی از تماشاگر هم افزایش یابد.

 

باید منتظر ماند و دید که آیا این تصمیم عملی می‌شود یا با فشارهای سیاسیون این تصمیم درست فدراسیون فوتبال وتو می‌شود؟

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط