7 خرداد 1399 - 09:47

کد مطلب : 428345

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۳:۲۰ ۱۳۹۸/۲/۴

مدیرعامل گل‌گهر: به احتمال زیاد بگوویچ سرمربی می‌ماند/ از لحاظ زیرساخت مشکل خاصی نداریم

مدیرعامل باشگاه گل‌گهر سیرجان گفت: باشگاه گل‌گهر از لحاظ زیرساختی مشکل خاصی ندارد و در بازه زمانی تا آغاز فصل بعد لیگ برتر فرصت وجود دارد تا برخی مشکلات به طور کامل رفع شود.

محمد جواهری درباره برنامه‌های تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان برای حضور در لیگ برتر, اظهار داشت: مدیران شرکت گل‌گهر حمایت قاطعانه خود را از تیم اعلام کردند و به زودی برنامه‌های باشگاه برای حضور در لیگ برتر مشخص می‌شود.

وی درباره اینکه آیا این باشگاه زیرساخت‌های لازم برای حضور در مسابقات لیگ برتر را دارد, عنوان کرد: از شش ماه گذشته کار تجهیز 2 ورزشگاه را در سیرجان آغاز کرده‌ایم. قرار است زمین ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر که پیش از این چمن مصنوعی داشته, به چمن طبیعی تغییر یافته و به ظرفیت آن 3 هزار نفر اضافه و به 6 هزار نفر افزایش پیدا کند. سایر امکانات این ورزشگاه نیز قرار است تجهیز شود. هم اکنون چمن مصنوعی این ورزشگاه جمع شده و با اجرای زیرسازی‌های لازم, کار کاشت چمن طبیعی آغاز می‌شود.

مدیرعامل باشگاه گل‌گهر سیرجان, با اشاره به ورزشگاه امام علی (ع) این شهر یادآور شد: با پیگیری‌هایی که اداره کل ورزش سیرجان داشته, قرار است گنجایش این ورزشگاه از 8 به 15 هزار نفر افزایش پیدا کند. پروژکتور‌های این ورزشگاه به دست پیمانکار سپرده شده و در حال حاضر امور کانال‌کشی در حال انجام است. باشگاه گل‌گهر از لحاظ زیرساختی مشکل خاصی ندارد و در بازه زمانی تا آغاز فصل بعد لیگ برتر فرصت وجود دارد تا برخی مشکلات به طور کامل رفع شود. فرودگاه سیرجان نیز هر روز پرواز مستقیم رفت و برگشت به سمت تهران دارد.

جواهری درباره اینکه قرار است حضور وینگو بگوویچ به عنوان سرمربی در گل‌گهر ادامه داشته باشد, تصریح کرد: در این باره باید جلسه هیئت مدیره برگزار و تصمیم‌گیری شود اما به احتمال بسیار زیاد بگوویچ فصل آینده نیز سرمربی تیم خواهد بود.

وی در پایان گفت: صعود باشگاه گل‌گهر سیرجان به لیگ برتر روز گذشته از سوی اعضای تیم‌ به سرلشگر قاسم سلیمانی, قهرمان دیار کرمان تقدیم شد.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط