18 آذر 1398 - 13:31

کد مطلب : 436525

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۴:۲۲ ۱۳۹۸/۵/۲۲

کمالوند: قرارداد کاخا مثل باتیستا و دخسوس ریالی است

سرمربی پارس جنوبی جم می گوید تیمش طی روزهای آینده دو بازی دوستانه برگزار می کند تا آماده دیدار با پرسپولیس در هفته اول لیگ شود.

 فراز کمالوند درباره شرایط تیمش در فاصله چند روز تا شروع لیگ برتر نوزدهم عنوان کرد: شرایط فنی ما خوب است. دور جدید تمرینات مان را چند روزی است آغاز کردیم و خودمان را آماده دیدار با پرسپولیس می کنیم. بازیکنان با انگیزه بالا تمرین می کنند و امیدواریم لیگ را پرقدرت استارت بزنیم.

وی درباره جذب 3 بازیکن خارجی و برخی حواشی پیرامون قرارداد این نفرات گفت: ما شب گذشته کاخبر کاکاشویلی هافبک گرجستانی را به خدمت گرفتیم. باید بگویم قرارداد کاخا نیز مثل مگنو باتیستا و فرناندو دخسوس به صورت ریالی بسته شده، ضمن اینکه مبلغ قرارداد او در سطح پایینی بوده و از بازیکنان ایرانی ارزان تر است. فکر می کنم پارس جنوبی تنها باشگاه لیگ برتر است که قرارداد خارجی هایش را به صورت ریالی امضا کرده و این برای ما خوشایند است.

سرمربی پارس جنوبی در پاسخ به این پرسش که آیا نقل و انتقالات تیمش به پایان رسیده بیان کرد: نیاز به جذب یک مهاجم خوب هم داریم که با اضافه شدن این بازیکن پرونده نقل و انتقالات ما بسته می شود.

کمالوند درباره برنامه تیمش تا قبل از دیدار با پرسپولیس افزود: تمرینات خود را ادامه می دهیم و قرار است در هفته جاری یکی،دو بازی دوستانه انجام بدهیم تا با آمادگی بالا به مصاف پرسپولیس برویم و بتوانیم از بازی اول برای موفقیت استارت بزنیم.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط