24 آذر 1398 - 18:50

کد مطلب : 436568

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۶:۲۶ ۱۳۹۸/۵/۲۲

نورافکن؛ انتقال جذاب تابستانی طلایی پوشان!

باشگاه سپاهان برای جذب مدافع فصل گذشته استقلال پیشنهاد رسمی خود را به باشگاه شارلوا ارائه کرده است.

 امید نورافکن بازیکنی است که در پایان لیگ هفدهم از استقلال جدا شد و برای آغاز درخشش در فوتبال اروپا به باشگاه شارلوا بلژیک پیوست. اما نورافکن در این تیم موفق نبود و در نیم فصل با قراردادی قرضی دوباره به استقلال برگشت، یک نیم فصل برای این تیم بازی کرد اما انفعال باشگاه استقلال در تمدید قرارداد با این بازیکن باعث شد او در تابستان دوباره به تمرین های تیم فوتبال شارلوا اضافه شود.

 اما عدم تمایل باشگاه استقلال برای دائمی کردن قرارداد نورافکن و البته نیاز سپاهان به حضور یک هافبک دفاعی باعث شده طلایی پوشان اصفهانی رسما مذاکرات خود را با این بازیکن آغاز کنند تا بتوانند ستاره جوانی که از باشگاه استقلال رشد کرده را با قراردادی دائمی به خدمت بگیرند.

 در حال حاضر باشگاه سپاهان مذاکرات رسمی خود را با باشگاه شارلوا آغاز کرده است و گفته می شود این باشگاه بلژیکی شرایط سختی برای واگذاری نورافکن به طلایی پوشان اصفهانی ندارد تا احتمالا این مذاکرات در روزهای آینده نهایی شود.

 سپاهانی ها در ابتدا قصد داشتند روزبه چشمی را جذب کنند اما به دلیل تمایل این بازیکن برای حضور در اروپا این انتقال نهایی نشد، بعد از جدایی امید ابراهیمی از الاهلی قطر مدیران سپاهان برای جذب این هافبک ملی پوش دست به کار شدند که بازهم پاسخ روشنی از این بازیکن دریافت نکردند تا حالا امید نورافکن به گزینه نهایی این باشگاه برای پست هافبک دفاعی تبدیل شود.

 نورافکن بازیکنی است که در رده های پایه استقلال رشد کرد و در زمان امیرقلعه نویی، سرمربی فعلی سپاهان به تیم بزرگسالان آمد اما اوج پیشرفت او در لیگ شانزدهم و هفدهم بود و او در زمان سرمربیگری منصوریان و شفر نقش مهمی در موقیت های تیمش داشت.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط