29 بهمن 1398 - 01:33

کد مطلب : 438200

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۰:۵۴ ۱۳۹۸/۶/۲۰

ساوت‌گیت: با این دفاع در یورو ۲۰۲۰ به مشکل می‌خوریم

سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس به انتقاد از نمایش ضعیف مدافعانش در بازی برابر کوزوو پرداخت و تاکید کرد در این صورت به مشکل بر خواهند خورد.

در ادامه دیدارهای مرحله انتخابی جام ملت‌های اروپا چند دیدار برگزار شد که در یکی از بازی‌ها انگلیس با نتیجه پنج بر سه کوزوو را شکست داد.  در این دیدار ابتدا در دقیقه یک دروازه انگلیس باز شد تا سه‌شیر از حریف خود عقب بیفتد ولی انگلیس توانست در همان نیمه نخست با گل‌های رحیم استرلینگ، هری کین، مدافع حریف و جیدون سانچو دو بار از حریف خود پیش بیفتد. کوزوو در نیمه دوم دو بار دیگر به گل رسید و توانست اختلاف را کم کند تا این دیدار با برتری ۵ بر ۳ انگلیس به پایان برسد.

گرت ساوت گیت، سرمربی انگلیس بعد از این دیدار گفت:‌ مشخص بود که ما بازی را خوب شروع نکردیم و اشتباهات زیادی داشتیم. روی گل‌های دریافتی مدافعان ما اشتباه کردند که باید جلوی این روند گرفته شود. نیازی نیست من به بازیکنانم درباره این اشتباهات سخن بگویم چون خود آن‌ها در رختکن موضوع را فهمیده بودند. ما اشتباهات خیلی بدی در این دیدار داشتیم و نتوانستیم بازی دلخواه خودمان را ارائه دهیم. البته این موضوع خیلی خوب است که با وجود این اشتباهات توانستیم بر بازی مسلط شویم و خودمان را نبازیم و ۵ گل به ثمر برسانیم. در کل بازی عجیبی بود. خوشبختانه ما توانستیم ۶ امتیاز از ۲ بازی به دست بیاوریم و این موضوع خیلی خوشحال کننده است. باید از اشتباهاتی که در این دیدار به‌خصوص گل‌های دریافتی داشتیم درس بگیریم تا در آینده مشکلی نداشته باشیم. با این نحوه دفاع کردن ما در یورو به مشکل خواهیم خورد و باید بتوانیم این ضعف بزرگ خودمان را جبران کنیم.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط