11 خرداد 1399 - 20:21

کد مطلب : 440105

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۵:۳۰ ۱۳۹۸/۷/۱۷

عجیب ترین اتفاق زندگی فوتبال محمدقاضی

مهاجم باتجربه فوتبال ایران که در ابتدای فصل به نساجی پیوست، بعد از گذشته شش هفته از مسابقات لیگ برتر نتوانسته برای این تیم به میدان برود.

محمد قاضی در پایان فصل گذشته پیکان را ترک کرد و به نساجی آمد اما به دلیل صادرنشدن کارت بازی اش از سوی سازمان لیگ نتوانسته حتی یک دقیقه برای این تیم به میدان برود. او به همراه سه بازیکن دیگر از جمله مهردادکفشگری هافبک سابق پرسپولیس به خاطر مشکلات مربوط به بدهی باشگاه نساجی نتوانستند مجوز بازی ها را بگیرند. قاضی که اینروزها برای آماده نگه داشتن بدنش اختصاصی تمرین می کند درباره شرایطش گفت:«دارم تمرینات خودم را با مربی اختصاصی ام انجام می دهم تا بدنم روی فرم باشد که هر زمان مشکلم حل شد بتوانم به تیم کمک کنم. من شرایط روحی خوبی نداشتم و با نظر آقای مهاجری قرار شد که مدتی اختصاصی تمرین کنم تا دچار مصدومیت نشوم.»


او در ادامه با ابراز نارضایتی از عدم صدور کارت بازی اش گفت:«من واقعا خسته شدم. این عجیب ترین اتفاق دوران فوتبالم است و تا به حال چنین چیزی را تجربه نکرده بودم.» قاضی با بیان اینکه امیدوار هرچه زودتر این مشکل حل شود افزود:« شنیده ام که خیلی دارند تلاش می کنند تا این مشکل حل شود اما تا این لحظه اتفاقی نیفتاده است. من تشنه بازی کردن هستم اما شش هفته گذشته و یک دقیقه هم بازی نکردم. از اینکه نتوانستم یک بازی هم برای تیم انجام بدهم واقعا شرمنده هواداران تیم هستم. آن ها واقعا به من لطف دارند و پیام های محبت آمیز و امیدوار کننده می دهند اما متاسفانه من نتوانستم برای تیم بازی و کاری انجام بدهم.»

 
مهاجم باتجربه تیم نساجی اضافه کرد:« امیدوارم که این مشکل هرچه زودتر حل شود. من خودم منتظرم تا خبر بدهند و بتوانم به تیم اضافه شوم. در این چند روز خبرهایی شنیده ام که مدیران در حال حل کردن ماجرا هستند و انشالله بزودی این اتفاق بیفتد.»


مهاجم سابق تیم های پرسپولیس و استقلال در ادامه در این رابطه که در صورت عدم حل این مشکل چه برنامه ای دارد گفت: «باتوجه به قراردادی که با باشگاه دارم به چنین چیزی فکر نکرده ام. من هدفم این است که مشکل کارتم زودتر حل شده و بتوانم به تیم اضافه شوم.»


قاضی با اشاره به عملکرد خوب تیم نساجی هم گفت:« تیم خوبی داریم اما چنین مسایلی متاسفانه می تواند کمی از نظر روحی و روانی روی تیم اثر بگذارد. من معتقدم نساجی می تواند امسال یکی از تیم های بالای جدول باشد و حتی به سهمیه فکر کند. این تیم با هوادارانی که دارد می تواند به موفقیت های بزرگی برسد. من در تیم های مختلفی بوده ام اما عشق و اشتیاق هواداران تیم نساجی بی‌نظیر است. انشالله تیم امسال بتواند هوادارانش را شاد کند.»

برچسب ها : محمد قاضی

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط