11 خرداد 1399 - 21:36

کد مطلب : 440122

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۸:۰۰ ۱۳۹۸/۷/۱۷

محرابی: نمی‌توانم هم کار کنم و هم در اردوی بوکس باشم/ هدفم المپیک توکیو است

بوکسور سابق تیم ملی گفت: دوست دارم به اردوهای تیم ملی بروم، اما با این شرایط فعلی واقعا حضور در اردوی تیم ملی کار سختی است، چون باید هم کار کنم و هم در اردوهای تیم ملی حضور داشته باشم.

پس از بازگشت تیم ملی بوکس ایران از مسابقات جهانی روسیه، ملی پوشان مدت کوتاهی را به ریکاوری پرداختتند و مجددا تمرینات ملی پوشان آغاز شده است. سجادمحرابی از بوکسورهای توامند و فنی کشورمان بود که حالا با تصمیم کادر فنی مجددا پس از مدت کوتاهی که از اردوهای تیم ملی دور بود حالا دوباره به همراه فروتن گل آرا به اردوی تیم ملی دعوت شده است.

سجاد محرابی در پاسخ به این سوال که گویا این روزها به شدت تمرینات بوکس را پیگیری می‌کنید و حتی به همین دلیل از سوی سرمربی تیم ملی به اردوی تمرینی بزرگسالان نیز دعوت شده‌اید آیا از لحاظ فنی شرایط حضور در اردوهای تیم ملی را دارید یا خیر، گفت: مثل همیشه تمرینات خوب و مداومی را پیگیری می‌کنم و از لحاظ آمادگی شرایط خوبی دارم، اما متاسفانه از لحاظ شرایط شغلی خیلی اوضاع خوبی ندارم، علی‌رغم اینکه سال‌ها لباس تیم ملی را بر تن کردم، اما از لحاظ شغلی خیلی شرایط خوبی ندارم. دوست دارم به اردوهای تیم ملی بروم اما با این شرایط فعلی واقعا حضور در اردوی تیم ملی کار سختی است، چون باید هم کار کنم و هم در اردوهای تیم ملی حضور داشته باشم. 

وی در ادامه صحبت‌های خود، اظهار داشت: آبان ماه سال جاری طبق برنامه ریزی مسئولان فدراسیون قرار است مسابقات قهرمانی کشور برگزار شود، با توجه به تمریناتی که انجام داده‌ام می‌خواهم در وزن 75 کیلوگرم در مسابقات قهرمانی کشور شرکت کنم. البته در این وزن تعدادی بوکسور جوان و خوش آتیه داریم که برای رسیدن به پیراهن تیم ملی باید آنها را شکست دهم. تمریناتم را پرقدرت انجام می‌دهم تا به هدفم که حضور در المپیک توکیو است برسم. 

محرابی در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کنید توانایی رسیدن به المپیک توکیو را دارید یا خیر، گفت: قطعا شرایط گرفتن سهمیه المپیک سخت است، اما من تمام تلاشم را می کنم تا سرانجام به این هدف بزرگ برسم. ضمن اینکه همه چیز بستگی به برنامه‌ریزی مسئولان فدراسیون بوکس دارد، آنها باید شرایط حضور در تورنمنت‌ها را پیش از حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک مهیا کنند. این کار یک کار گروهی است و باید برای رسیدن به این موفقیت یک کار تیمی انجام دهیم. اولین مسابقه که قرار است سهمیه المپیک در آن تقسیم شود، مسابقات چین است. اول باید مسابقات قهرمانی کشور برگزار شودو  اگر در این فاصله باقی مانده تا مسابقات کسب سهمیه المپیک فرصتی وجود داشت تیم را به یک تورنمنت بین‌المللی اعزام کنند تا بچه‌ها با شرایط آمادگی کامل در مسابقات کسب سهمیه المپیک شرکت کنند. 

برچسب ها : بوکس ، سجاد محرابی

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط