7 خرداد 1399 - 10:14

کد مطلب : 440718

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۷:۰۹ ۱۳۹۸/۷/۲۵

جنگ سرد، گرم‌تر از همیشه در استقلال

علی فتح الله زاده، مدیرعامل سابق استقلال با جلب نظر برخی از سیاسیون به شدت به استقلال نزدیک شده است.

استقلال قرار نیست رنگ آرامش ببیند. بعد از ماجراهای علی خطیر - شفر، خطیر – وریا و از همه مهمتر مثلث رحمتی – خسرو – پژمان منتظری که فصل قبل حسابی برای آبی‌ها دردسرساز شد، حالا دعوا بر سر قدرت و میز ریاست بر این باشگاه بالا گرفته و دیگر طرفین نمی‌خواهند کوتاه بیایند.

 

کافی بود استقلال یک برد نصفه و نیمه در لیگ نوزدهم به دست آورد تا فتح‌الله‌زاده و فتحی، مدیران اسبق و فعلی استقلال به جان هم بیافتند و حسابی از خجالت هم درآیند.

فتح‌الله‌زاده در مصاحبه‌های اخیرش مدعی شده: آقای فتحی شما ۴۰ سال است رفیق سلطانی‌فر هستی و اگر قرار باشد من بیایم خود شما اولین نفر مطلع می‌شوید. وقتی وزیر از تو حمایت می‌کند برو و کارت را بکن و به یک باخت توجه نکن. من اگر شرایط شما را داشتم قهرمان جام باشگاه‌های جهان می‌شدم.

شوالیه استقلالی‌ها! ادامه داده:  من برای فتحی پیغام فرستادم، تا مدیر ضعیف کار می‌کند صفحات مجازی به او انتقاد می کنند، مگر می‌شود این همه آدم علیه فتحی خط بگیرند؟ بعد من می‌شوم آلترناتیو و می‌گویند خط داده‌ام. شما بگویید من چه کار کنم؟ آقای فتحی شما خوب کار کنید تا اسم من نیاید

 

همین صحبت‌ها کافی بود تا فتحی در مقام پاسخگویی برآید و داستان به جاهای باریک کشیده شود. فتحی گفته: تمام بدهی‌هایی که ما امروز برای کسب مجوز حرفه‌ای پرداخت کردیم در زمان فتح الله زاده ایجاد شده است؛ او دائما در فضای مجازی اعلام می‌کند فتحی استعفا کرده یا برکنار شده و با رسانه‌هایی که دارد بحث برگشتن خودش را مطرح می‌کند.

 

اما از ساختمان وزارت ورزش و جوانان خبر می‌رسد با اینکه وزیر و یارانش ابدا موافق تغییر در چارت مدیریتی استقلال نیستند – اگر هم روزی راضی شوند، رای آنها به هیچ وجه فتح‌الله‎زاده نیست – اما از جایی دیگر وزیر را تحت فشار قرار داده‎اند که هواداران، فتح‌الله‌‎زاده را می‌‎خواهند و او باید برگردد تا سکوها آرام شود. برخی سیاسیون حتی پا را فراتر گذاشته و به فتح‌الله‎زاده گفته‌اند هرچه سریعتر برای تقویت تیم و چینش چارت مدیریتی اقدامات لازم را انجام دهد، زیرا از نیمه آبان‌ماه باید کار را استارت بزند!

 

همه این اتفاقات عجیب در شرایطی رخ داده که اصلا مشخص نیست چرا الان باید این صحبت‌ها از سوی طرفین مطرح شود؟ درست در روزهایی که استقلال بیش از همیشه به آرامش نیاز دارد.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط