6 خرداد 1399 - 07:17

کد مطلب : 440743

تعداد کل نظرات : 1 نظر

تاریخ انتشار : ۱۲:۱۹ ۱۳۹۸/۷/۲۶

حرف‌های عجیب پیشکسوت پرسپولیس علیه کالدرون

در حالی‌که این روزها پرسپولیس بیش از همیشه نیاز به حمایت دارد، یکی از پیشکسوتان پرسپولیس حرف‌های عجیبی علیه او بر زبان آورد.

پرسپولیس با کالدرون وارد دوران پسابرانکو شده و مشخصا تیمی که در سه فصل اخیر، اکثر قریب به اتفاق جام‌ها را درو کرده، ۷ بار قهرمان شده و به فینال آسیا رسیده، نیاز با زمان دارد تا با شرایط جدید سرمربی تازه‌وارد هماهنگ شود.

پرسپولیس با کالدرون برخلاف استقلال توانسته لیگ را نسبتا بهتر شروع کند و گرچه در مصاف با سه حریف مدعی شکست خورده اما با ۹ امتیاز (که سه امتیاز آن حاصل پیروزی در دربی است) توانسته در جمع مدعیان لیگ برتر قرار گیرد.

نباید فراموش کرد که پرسپولیس در ۶ هفته نخست لیگ برتر، انواع و اقسام فشارها را تحمل کرده، با سخت‌ترین قرعه ممکن روبه‌رو بوده و تازه از این هفته نسبتا بازی‌های ساده‌تری در پیش دارد.

در چنین شرایطی پیشکسوتان پرسپولیس وظیفه دارند از تیم سابق خود حمایت کنند، اما حمید درخشان دوباره ترجیح داده بر ساز مخالف بکوبد و با صحبت‌هایش، کالدرون را تحت فشار قرار دهد.

صحبت‌های حمید آقای درخشان با کارنامه تیره و تار در عرصه مربی‌گری را می‌خوانیم:

"اینکه بخواهیم در روند فعلی نتیجه گیری پرسپولیس بازیکنان را متهم کنیم کار اشتباهی است. آنها رفتار اشتباهی نداشتند و در زمین مسابقه به دستورات تاکتیکی مربی خود گوش می دهند.
مربی باید به بازیکن آگاهی فنی بدهد تا بتواند از آنها در پست های تخصصی استفاده کند.
اگر پرسپولیس با این وضعیت نمی تواند، نتیجه بگیرد به بی تدبیری کادرفنی باز می گردد."

دیدگاه بینندگان

انتشار یافته : 1

درانتظار بررسی : 0

غیرقابل انتشار : 0

Mehdi
پاسخ جدید پسندیدم(1) ۱۲:۴۵ ۱۳۹۸/۷/۲۶

پرسپولیس در زمان مربیگری آقای درخشان انواع پیروزیها و جامها را به دست آورده حالا آقای درخشان تاسف میخوره و اظهار فضل میکنه بگو بهش مردک خفه باشی کسی نمیگه درخشان لاله

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط