26 تیر 1399 - 21:56

کد مطلب : 440789

تعداد کل نظرات : 6 نظر

تاریخ انتشار : ۲۲:۲۶ ۱۳۹۸/۷/۲۶

وریا، "احتمالا" محروم می‌شود؟!

صحبت‌های وریا غفوری پس از دیدار با فجرسپاسی، کاپیتان آبی‌ها را با خطر محرومیت مواجه کرده‌است.

در ابتدای رقابت‌های لیگ از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به تمامی بازیکنان و کادرفنی تیم‌ها اعلام شد نباید در میکسد‌زون و نشست‌های خبری پیش و پس از بازی، صحبتی غیرمرتبط با مسائل فنی مسابقه خود داشته‌باشند.

این مساله باعث شد در ابتدای فصل بازیکنانی که حتی در خصوص کیفیت‌ پایین توپ‌های لیگ برتر نوزدهم صحبتی به میان آوردند، نقره‌داغ شوند.

حالا اما در تازه‌ترین اتفاق رخ‌داده، روز گذشته وریا غفوری، کاپیتان استقلال پس از پیروزی تیمش در برابر فجرسپاسی در چارچوب جام حذفی، در میکسدزون از حملات ارتش ترکیه به مناطق کردنشین سوریه انتقاد کرد و گفت: این حملات محکوم است و از مسئولان کشورمان هم می‌خواهم که در این مورد صحبت کرده و این حملات را محکوم کنند. ترکیه باید هرچه زودتر حملاتش را متوقف کند.

مشخص نیست دقیقا این صحبت‌ها چه عواقبی ممکن است برای ستاره آبی‌پوشان داشته‌باشد، اما مطابق آیین‌نامه اعلام شده از سوی فدراسیون فوتبال بعید نیست وی با محرومیتی دیگر مواجه شود.

دیدگاه بینندگان

انتشار یافته : 6

درانتظار بررسی : 0

غیرقابل انتشار : 0

مجید
پاسخ جدید پسندیدم(0) ۱۶:۲۷ ۱۳۹۸/۷/۲۷

از یه عده زن و بچه ی مظلوم دفاع کردن محرومیتم داره

مجید
پاسخ جدید پسندیدم(0) ۱۶:۲۶ ۱۳۹۸/۷/۲۷

از یه عده زن و بچه ی مظلوم دفاع کردن محرومیتم داره

علیرضا
پاسخ جدید پسندیدم(0) ۱۳:۲۶ ۱۳۹۸/۷/۲۷

سازمان لیگ و بخصوص آقای تاج اول فصل شدیدا اخطار داده بودن که در مورد مسائل غیرمرتبط فوتبال کسی مصاحبه نکنه، حالا یه سری دوس دارن مدام تو حاشیه سیر کنن و ادای شخصیتهای مهم و مبارز را دربیارن خودشون میدونن و سازمان لیگ و کمیته انظباتی، حالا حرف اصلی اینجاس که اگر با وریا برخورد نکنن بعدها میتونن با موارد اینچنینی طبق هشدارهای خود رفتار بکنن یا نه ؟

ایران
پاسخ جدید پسندیدم(0) ۱۱:۰۶ ۱۳۹۸/۷/۲۷

بعضیا دوس دارن تو موضوعاتی که توش تخصص ندارن دخالت کنن چند فصل تیممون حال خوشی نداره حالا ایشون یه گل تو جام حذفی زده فکر کرده تو مقام ریس جمهور ایران نشسته

یاسر
پاسخ جدید پسندیدم(1) ۰۱:۳۸ ۱۳۹۸/۷/۲۷

گوه خورده هرکسی بخاد محرومش کنه،مگه حرف بدی زده،خوهشا انسانیت وادم بودن را زیر سوال نبرید.به جای حمایت ،وقاحت سر ندهید،

کاوه
پاسخ جدید پسندیدم(1) ۰۰:۱۷ ۱۳۹۸/۷/۲۷

مگه هر که از حقوق بشر دفاع کرد بايد محروم بشه بازیکنان ترکیه سلام نظامی دادن فیفا هيچ واکنشی نشون نداد دین اسلام هر نوع جنایت علیه بشریت و مذوم و غير قابل قبول میدونه وریا حرف حق زده مخصوصا که ترکیه از مواد شیمیایی هم استفاده کرده هر چند کل مطبوعات دشمن استقلال هستن و به دنبال منافع شخصی همونطور که کیروش و فراری دادن تا جلو بحرین تحقیر بشیم ننگ بر قلم بمزدان که باعث این تحقير شدن وریا از انسانیت دفاع کرده و همه ایران چه دوست چه دشمن ازش حمایت می کنن

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط