7 خرداد 1399 - 10:16

کد مطلب : 440820

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۵:۳۰ ۱۳۹۸/۷/۲۷

پاسخ آنچلوتی به شایعه جدایی از ناپولی

کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی ناپولی، شایعات پیرامون جدایی از این تیم و اختلاف با لورنزو اینسینیه را رد کرد.  

 ناپولی پس از گذشت 7 هفته از مسابقات سری آ در رتبه چهارم جدول قرار دارد. آن ها در لیگ قهرمانان اروپا نیز عملکرد نسبتاً خوبی داشته اند و با ۴ امتیاز در صدر جدول گروه خود قرار دارند.

طی هفته های گذشته اما نشریه کوریره دلو اسپورت گزارش داده بود که کارلو آنچلوتی روزهای آخر خود را در شهر ناپل سپری می‌کند و این سرمربی ایتالیایی تصمیم به ترک باشگاه ناپولی دارد.
طی روزهای اخیر اما اورلیو دی لورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی، حمایت کامل خود را از آنچلوتی اعلام کرد و گفت که او اگر بخواهد می تواند یک دهه دیگر روی نیمکت ناپولی بنشیند.


آنچلوتی نیز پس از این اتفاقات در مصاحبه ای اعلام کرد که از حضور در شهر ناپل خوشحال است و نمی خواهد این تیم را ترک کند. او در این باره گفت: " پیش از این که من بخواهم صحبتی بکنم، اظهارات دی لورنتیس همه شایعات و چیزهای کثیف پیرامون من را پاک کرد. من و باشگاه رابطه بسیار فوق‌العاده‌ای با هم داریم و بی نهایت از حضور در این جا خوشحال هستم. حرف هایی که رئیس باشگاه زد، دقیقاً حرف‌های دل من بود. من از اعتماد دی لورنتیس به خودم بی نهایت خوشحال هستم.

 آن چه که هم اکنون برای ما اهمیت بسیار دارد کسب هر سه امتیاز در بازی مقابل هلاس ورونا است. ما می خواهیم بعد از وقفه بازی های ملی با پیروزی به رقابت ها پا بگذاریم."


همچنین در هفته های اخیر شایعات زیادی مبنی بر اختلاف بین کارلو آنچلوتی و لورنزو اینسینیه، کاپیتان ناپولی، مطرح شد. سرمربی ناپولی اما همه شایعات درباره این موضوع را رد می‌کند. او در این باره گفت:" اوضاع لورنزو اصلا پیچیده نیست.

او در ابتدای فصل شروع فوق العاده ای داشت و برای ما عالی بازی کرد و من تنها در مقطعی تصمیم گرفتم که به او استراحت دهم. اینسینیه وقتی که استراحت می‌کند، قابلیت هایش دو چندان می شود اما اگر در همه بازی‌ها به میدان برود، خسته خواهد شد و نمی تواند آنچه را که باید ارائه دهد. من تکرار می‌کنم که اینسینیه یک بازیکن بسیار مهم برای ما محسوب می شود و من نیز هیچ مشکلی با او ندارم."

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط