6 خرداد 1399 - 06:30

کد مطلب : 441165

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۸:۳۴ ۱۳۹۸/۸/۱

شاهکار جدید در استقلال به سبک فتحی

بی‌رزومه‌ها پشت سر هم حکم می‌گیرند

درحالیکه استقلال با ۲ برد در جام حذفی و لیگ می‌خواست آرامش را تجربه کند، فتحی با صدور احکامی عجیب خبرساز شد.

گویا قرار نیست استقلالی‌ها رنگ آرامش را در این فصل هم ببینند. آنها که لیگ را با استراماچونی به شدت بد شروع کردند، چند هفته‌ای هست که با برد مقابل گل‌گهر، فجر سپاسی و سایپا به ساحل آرامش نزدیک شده‌اند، اما مجموعه انتصاب‌های عجیب فتحی، مدیرعامل نه چندان محبوب آبی‌ها دوباره برای این تیم حاشیه‌ساز شده است.

فتحی که پیش از این با انتصاب فردی فاقد رزومه رسانه‌ای‌ورزشی به عنوان مدیر فرهنگی و رسانه‌ای باشگاه استقلال، صدای اعتراض همه را در آورده‌بود، حالا طی احکامی، «امیر سلطانی» و محمدحسین مهدیان را به عنوان مشاور ورزشی باشگاه استقلال و مشاور مدیرعامل منصوب کرد.

در خصوص اولی و کارنامه عجیبش صحبت بسیار است، در خصوصش همینقدر بدانید که بارها مدعی شده با تیم‌های فوتبالی مختلفی از لیگ انگلیس تا فدراسیون مالت همکاری داشته، اما نه تنها هیچ سند و مدرکی در این خصوص منتشر نکرده بلکه اثری از نامش در وبسایت‌های رسمی این تشکیلات وجود ندارد.

در مورد دومی اما فقط ذکر همین نکته کافیست که بدانید پای پست بازیکنان پرسپولیس برای سرخپوشان پایتخت، آرزوی موفقیت می‌کرده و از هواداران دعوت می‌کرده در سامانه‌های هواداری این تیم عضو شوند!

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط