6 خرداد 1399 - 07:23

کد مطلب : 441414

تعداد کل نظرات : 3 نظر

تاریخ انتشار : ۲۰:۲۲ ۱۳۹۸/۸/۵

لزوم ورود کمیته اخلاق و انضباطی پیش از وقوع یک فاجعه

جدایی‌طلب‌ها به دنبال سواستفاده از بازی حساس استقلال-تراکتور

در فاصله ۵ روز تا رقابت حساس استقلال و تراکتور در یادگار، گروهک‌های جدایی طلب به دنبال سواستفاده از استقبال گسترده علاقه‌مندان به فوتبال از این دیدار هستند.

در چارچوب هفته نهم لیگ برتر، عصر جمعه حساس‌ترین مسابقه هفته در تبریز میان تراکتور و استقلال برگزار خواهدشد. برخلاف مطالب فوتبالی جذاب، متاسفانه شنیده می‌شود، پان‌تورک‌ها به شدت به دنبال بهره‌برداری سیاسی از این مسابقه هستند. دیداری که قطعا سکوهای یادگار تبریز را مملو از جمعیت خواهدکرد.

در همین رابطه یکی از بزرگ‌ترین کانال‌های هواداری تراکتوری‌ها پیشنهاد کرده بازیکنان و هواداران این تیم، سلام نظامی داده و "تورکیه"!!!! را تشویق نمایند.

سلام نظامی در مستطیل سبز، پس از حملات ارتش ترکیه به مناطق کردنشین توسط تیم ملی فوتبال ترکیه صورت گرفت.

مشخص نیست دقیقا صحنه‌گردان این کانال‌ها کدام گروهک‌های جدایی طلب هستند، اما پر واضح است که باید هرچه زودتر قبل از رقم خوردن صحنه‌هایی زشت و فجیع در یادگار امام، کمیته اخلاق و انضباطی، دستورات لازم را صادر نمایند تا مسئولین تراکتور، خود در برابر سواستفاده گروهک‌های کم‌تعداد، اما پرسر و صدا بایستند.

قطع به یقین به خاک ایران عزیز ما، با این حرف‌ها و رفتارهای بی‌پایه و اساس، خدشه‌ای وارد نخواهدشد و هر تیم لیگ برتری، به صرف داشتن هوادار حق ندارد اجازه چنین سواستفاده‌هایی به گروهی اندک بدهد.

دیدگاه بینندگان

انتشار یافته : 3

درانتظار بررسی : 0

غیرقابل انتشار : 0

حسن
پاسخ جدید پسندیدم(7) ۲۲:۵۰ ۱۳۹۸/۸/۵

وریا غفوری توپستش از کلمه روژاوا استفاده کرده و معادل فارسی آن کردستان شرقی هست و در مقابل آن روژهه لات کردستان غربی یا کردستان ایران هست لطفا قبل ازنوشتن یکم مطالعه نمایید از کمیته انضباطی درخواست دارم به این موضوع ورودکند تا اینگونه افراد با سواستفاده از جایگاهشان مبلغ تجزیه طلبان نباشند

وحید
پاسخ جدید پسندیدم(4) ۲۱:۱۴ ۱۳۹۸/۸/۵

اولا ما این کانال رو بعنوان کانال هواداری تیراختور قبول نداریم بعدشم وقتی کاپیتان یه تیم بیت المال خور از تروریستای کرد حمایت میکنه چطور رگ غیرت و وطن دوستیتون باد نمیکنه؟همون تروریستای حروم زاده ای که دستشون بخون جوونای این مملکت آلودست قبل اینکه موضع گیری کنین یکم به وجدانتون مراجعه کنین

تی تی
پاسخ جدید پسندیدم(5) ۲۰:۵۳ ۱۳۹۸/۸/۵

اخه تو که این حرکت رو رو تجزیه طلیانه میدونی استفاده بازیکن استقلال از نام جعلی رژووا برای یک کشور جعلی رو چی میدونی فرقش اینه اون این حرکت رو انجام داده ولی تو می خوای برای حرکتی که انجام نشده پای کمیته انظباطی رو باز کنی به یک پیام واقعا که!!!!!!!!

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط