3 اسفند 1398 - 06:29

کد مطلب : 441493

تعداد کل نظرات : 3 نظر

تاریخ انتشار : ۲۲:۴۲ ۱۳۹۸/۸/۶

بیرانوند: برای کسب جایزه مرد سال آسیا به مالزی می‌روم

علیرضا بیرانوند سنگربان ملی‌پوش پرسپولیس تأکید کرد قصد ندارد برای مراسم بهترین‌های آسیا راهی کشور مالزی شود.

جایزه «رؤیای آسیا» که به کارهای خیرخواهانه یک فوتبالیست تعلق می‌یابد، در اولین سال تاسیس خود ممکن است به علیرضا بیرانوند برسد تا او را در تاریخ جاودانه کند. یک روزنامه نگار نپالی تنها رقیب بیرانوند در این راه خواهد بود.

مراسم برترین‌های سال ۲۰۱۹ آسیا روز چهارشنبه در مالزی برگزار خواهد شد و از سوی AFC برای بیرانوند بلیت تهیه شده و او سه‌شنبه باید با پروازی خود را به کوالالامپور برساند. اما بیرانوند قصد ندارد در این مراسم حضور پیدا کند.

بیرانوند در این رابطه گفت: هر چه فکر کردم و شرایط را سنجیدم متوجه شدم بازی پرسپولیس حساس‌تر است و در این شرایط بهتر است در کنار تیمم باشم. من اهداف بزرگ‌تری دارم و البته از کنفدراسیون آسیا نیز ممنونم و بابت توجهی که داشتند و انشاءالله برای جایزه مرد سال آسیا می‌جنگم و روزی برای آن و افتخار قابل توجه برای هواداران عزیز پرسپولیس و همچنین فوتبال ایران به این مراسم خواهم رفت.

حرف‌های پایانی بیرانوند در مورد دیدار برابر ماشین‌سازی بود. او در این رابطه توضیح داد: بازی ماشین‌سازی برای ما حساس است. بعد از غیبت هواداران در بازی قبلی دل‌مان برای آنها واقعا تنگ شده است. امیدوارم علیرغم شرایط جوی و مشکلاتی که وجود دارد، در این بازی در کنار ما باشند و بتوانیم یک بازی فوق‌العاده را به نمایش بگذاریم و به پیروزی برسیم.

دیدگاه بینندگان

انتشار یافته : 3

درانتظار بررسی : 0

غیرقابل انتشار : 0

سجآد ایلام
پاسخ جدید پسندیدم(1) ۲۲:۵۵ ۱۳۹۸/۸/۶

بیرو دلخوره سالی که فینالیست بود انتخاب نشده -

سجآد ایلام
پاسخ جدید پسندیدم(0) ۲۲:۵۴ ۱۳۹۸/۸/۶

بیرو دلخوره سالی که فینالیست بود انتخاب نشده -

سجآد ایلام
پاسخ جدید پسندیدم(1) ۲۲:۵۴ ۱۳۹۸/۸/۶

بیرو دلخوره سالی که فینالیست بود انتخاب نشده -

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط