14 مرداد 1399 - 10:10

کد مطلب : 442095

تعداد کل نظرات : 1 نظر

تاریخ انتشار : ۱۸:۰۴ ۱۳۹۸/۸/۱۵

سکوت عجیب بعد از جنجال استرا

امیرحسین فتحی پس از ۲۴ ساعت هنوز واکنشی به صحبت‌های استراماچونی نداشته‌است.

بلافاصله پس از پیروزی قاطع و ۵ گله آبی‌ها در تهران، استرا در نشست خبری به مدیریت باشگاه استقلال تاخت و از وضعیت بد تیمش گلایه کرد.

استرا در شرایطی اینچنین به فتحی و هیات مدیره آبی‌ها تاخت که تیمش این روزها روی دور افتاده و با ارائه بازی‌هایی دلچسب به پیروزی می‌رسد.

گرچه استراماچونی سکوت را شکست و تهدید کرد اگر قرار باشد دروغ‌ها ادامه‌دار باشد ۲ هفته دیگر استعفا می‌کند و می‌رود.

نکته عجیب اما روندی ست که فتحی در پیش گرفته‌است. او با وجود اینکه ۲۴ ساعت از صحبت‌های طوفانی استراماچونی گذشته، ترجیح داده سکوت کند و هیچ واکنشی نشان ندهد.

باید دید چرا فتحی چنین روندی را در پیش گرفته، آیا شایعات رنگ حقیقت گرفته و قرار است شاهد برکناری او در روزهای آتی باشیم؟

دیدگاه بینندگان

انتشار یافته : 1

درانتظار بررسی : 0

غیرقابل انتشار : 0

کاوه
پاسخ جدید پسندیدم(1) ۱۸:۴۶ ۱۳۹۸/۸/۱۵

فتحی نمی تونه تیم بزرگی مثل استقلال و مدیریت کنه کلا ما تو کشور با کمبود مدیر ورزشی روبرو هستیم متاسفانه در باشگاه بزرگی مثل استقلال که گردش مالی خیلی زیادی داره و هیچ نظارتی هم نیست که رسیدگی کنه اوضاع همین میشه بنظر من وزیر باید خیلی زود مدیر عامل جدید و با اختیار تام معرفی کنه ضمن اینکه شایعه استعفای مربی تیم ملی هم سر زبون هاست چرا ورزش ما باید در این مقاطع حساس دست خوش حواشی باشن علتش همون نداشتن مدیر متخصص ورزشیه خدا بخیر کنه اطلاع رسانی درستی هم وجود نداره کیروش کجایی؟ تکلیف تیم ملی چیه آیا کسی میدونه؟

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط