7 خرداد 1399 - 16:31

کد مطلب : 442178

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۰:۱۵ ۱۳۹۸/۸/۱۷

آل کثیر: ذوب آهن را دست کم نمی‌گیریم

آل کثیر می‌گوید ذوب آهن وضعیت خوبی در جدول ندارد و بازی مقابل این تیم کار سختی خواهد بود.

 علی آل کثیر مهاجم تیم ماشین سازی راجع به بازی با ذوب آهن گفت: ما همه حساسیت های این بازی را می‌دانیم و برای سه امتیاز وارد زمین می‌شویم. می‌دانیم که ذوب آهن وضعیت خوبی در جدول ندارد اما نمی‌خواهیم آن ها را دست کم بگیریم. چون این تیم همیشه خطرناک است و جزو تیم های ریشه دار فوتبال ایران محسوب می‌شود.

 آل کثیر درباره وضعیت خودش گفت: من اولین سال حضورم در لیگ برتر را سپری می‌کنم و زیاد بازی نکرده ام اما امیدوارم اگر به من بازی رسید، گلزنی کنم. وظیفه مهاجم گلزنی است و هرچقدر هم خوب باشم و گل نزنم، ناموفق بوده ام. البته یک مسائلی هم هست که مانع گلزنی می‌شود اما من نمی‌خواهم به حواشی فکر کنم و فقط در خدمت تیم و حاج رسول هستم.

 مهاجم سابق داماش راجع به بازی با پرسپولیس و جنجال های پس از آن نیز گفت: به هر حال هوادار است و شاید یک لحظه نتواند خودش را کنترل کند اما باید سعی کنیم اوضاع ورزشگاه ها بهتر شود. آن ها فکر می‌کردند بازیکنان ما وقت تلف می‌کنند اما اینطور نبود چون ما چند مصدوم داشتیم که به سختی خود را به بازی رسانده بودند.

 وی درخصوص رتبه ماشین سازی در جدول هم گفت: ما تلاش می کنیم تا جزو تیم های میانه جدولی باشیم و تا اینجا هم استقلال را برده و مقابل پرسپولیس مساوی کردیم. فکر نکنم عملکرد بدی داشته باشیم اما مسئله این است که باید بهتر از این ها بازی کنیم و به رتبه های بالای جدول هم برسیم. به هر حال این وظیفه بازیکن است که تلاش کنند تا تیم نتیجه بهتری بگیرد و رتبه ای در شان تیم ماشین سازی را کسب کنیم.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط