7 خرداد 1399 - 10:13

کد مطلب : 442214

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۸:۴۵ ۱۳۹۸/۸/۱۷

احتمال غیبت رویس و سانچو مقابل بایرن مونیخ

لوسین فاوره سرمربی دورتموند می‌گوید جیدون سانچو و مارکو رویس دو ستاره بزرگ این تیم ممکن است دربی بزرگ فردا مقابل بایرن مونیخ را از دست بدهند.

 درحالیکه فوتبال آلمان فردا شاهد دربی بزرگ این کشور ملقب به "دِر کلاسیکر" بین بایرن مونیخ و بوروسیا دورتموند است، سرمربی زردپوشان دورتموند، لوسین فاوره با تایید اینکه دو ستاره بزرگ این تیم، جیدون سانچو و مارکو رویس ممکن است این بازی را از دست بدهند هواداران زردپوشان را نگران کرد.

 رویس مدتی است از ناحیه قوزک پا دچار مشکل شده و جیدون سانچو نیز با مصدومیت از ناحیه همسترینگ دست و پنجه نرم می‌کند. هواداران دورتموند می‌دانستند که رویس در جریان پیروزی 3-2 تیم‌شان مقابل اینتر در لیگ قهرمانان که روز سه‌شنبه برگزار شد به دلیل مصدومیت از ناحیه قوزک پا از ابتدا در میدان حضور نداشت. در همین بازی بود که جیدون سانچو هم در نیمه دوم از ناحیه عضله همسترینگ دچار مشکل شد.

 این خبر در حالی از سوی فاوره اعلام شده که این دو ستاره دورتموند در فصل جاری از 23 گل زردپوشان در مجموع هشت گل را دو نفری به ثمر رسانده‌اند. سانچو علاوه بر گلزنی‌هایش برای دورتموند امسال پنج پاس گل هم به نام خود ثبت کرده است.

 فاوره در آستانه بازی فردای بایرن و دورتموند به خبرنگاران گفت:" باید برای آگاهی قطعی از شرایط رویس و سانچو صبر کنیم. هنوز نمی‌دانیم که آنها با تیم تمرین خواهند کرد یا نه. روز جمعه مشخص می‌شود که اوضاع از چه قرار است".

 سرمربی دورتموند در ادامه گفت:" دو سه بازیکن ما همچنان در این وضعیت به سر می‌برند. آنها باید اول از نظر بدنی کاملا آماده باشند تا بعد تصمیم بگیریم که آیا می‌توانند به میدان بروند و با توجه به این باید سیستم بازی‌مان را مشخص کنیم. ولی نوع بازی و سیستم تیم هر چه باشد، یک بازیکن باید از نظر بدنی آماده باشد تا به میدان برود".

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط