14 مرداد 1399 - 10:23

کد مطلب : 443397

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۲۲:۰۹ ۱۳۹۸/۹/۷

براندائو چقدر از پرسپولیس گرفت؟

آیا می‌دانید براندائو چقدر از پرسپولیس گرفت؟

محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ضمن اعلام این خبر گفت: حدود یکماه قبل گابریل کالدرون رسما به ما در جلساتی که به اتفاق پیروانی داشتیم اعلام داشت که باشگاه می‌تواند با جونیور براندائو فسخ کند. البته ایجنت ایرانی ایشان هم کمی زودتر به حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه گفته بودند که امکان فسخ وجود دارد.

مذاکرات از آن موقع آغاز شد و طی این مدت جلساتی بین ما و مدیر برنامه‌های ایرانی در گفت‌وگو‌هایی با ایجنت برزیلی شان انجام شد. توافق نامه هم تنظیم شد و مدام هم با آقایان حسینی و خواجه وند و قدوسی مدیران بین الملل، حقوقی و روابط عمومی باشگاه با نمایندگان جونیور و مسئولان بخش‌ها و کمیته‌های باشگاه لوگودورتس در ارتباط بودیم و نهایتا این قرارداد اقاله شد و باشگاه پرسپولیس به همکاری خود با این بازیکن خاتمه داد و بازیکن به باشگاه بلغاری هم این موضوع را اعلام و تاکید کرد بر اساس این توافق ادعایی تا پایان مدت قرارداد با پرسپولیس نسبت به آن‌ها نیز ندارد.


انصاری فرد گفت: از تلاش‌های مدیران بخش‌های مختلف باشگاه و باشگاه بلغاری تشکر می‌کنم. نمایندگان جونیور و خود این بازیکن هم حسن نیت داشتند و تلاش آن‌ها بر اقاله با تعامل همه جانبه و یک رقم معقول بود. فارغ از عملکرد بازیکن باید بگویم جونیور بازیکن اخلاق مداری بود. او هنگام خداحافظی چند بار کلمه ببخشید را تکرار کرد و دنبال این نبود که کل مبالغ قرارداد خود را بگیرد و یا دریافتی بیشتر از مدت زمان حضور خود داشته‌باشد.

جونیور رفتاری همچون برخی خارجی‌های تیم که در گذشته به رغم عملکرد نامطلوب دنبال دردسر تراشی و شکایت و یا فسخ یکطرفه بودند نبود و حق و حقوق خود تا به امروز را دریافت کرد و آقای پاشا مدیریت ذیحسابی باشگاه هم به ما گزارش داد که جونیور حتی مبالغی کمتر از میزان دریافتی خود تا امروز دریافت و فسخ را امضا کرد.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط