23 تیر 1399 - 03:25

کد مطلب : 444911

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۲:۲۵ ۱۳۹۸/۱۰/۳

سورپرایز بزرگ سپاهان برای نیم‌فصل دوم

لژیونرهای ایرانی بازگردید!

سپاهان به دنبال تقویت تیمش برای نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ نوزدهم است.

سپاهان با امیر قلعه نویی نیم‌فصل خوبی را پشت سر گذاشت و مثل فصل قبل جزو مدعیان قهرمانی در لیگ برتر است. حالا آنها که در تابستان هم دست به جیب شدند و حسابی خرج کردند، در زمستان هم به دنبال تقویت تیم خود هستند تا با اسبی زین شده وارد نیم‌فصل دوم و لیگ قهرمانان آسیا شوند.

هرچد عزت پورقاز در نیم‌فصل نخست با پارگی از ناحیه رباط، ادامه لیگ را از دست داد اما قلعه‌نویی با خرید احتمالی پژمان منتظری به خوبی جای این بازیکن مصدوم را پر خواهدکرد.

به جز منتظری که یکی از بازیکنان باسابقه فوتبال ایران محسوب می‌شود، سپاهانی‌ها به دنبال جدب یکی دو لژیونر بزرگ فوتبال ایران هم هستند.

سعید عزت‌اللهی، بازیکن نیمکت‌نشین یوپن و البته علیرضا جهانبخش! دو گزینه ای هستند که سپاهانی‌ها به دنبال جذبشان هستند و صحبت‌های اولیه را هم با این بازیکنان و باشگاه‌هایشان داشته اند.

ابتدا قلعه نویی می خواست با استفاده از رفاقت دوست پرسپولیسی‌اش، کمال کامیابی‌نیا را به اصفهان ببرد اما اتفاقاتی که در روزهای اخیر رخ داد و جو منفی که در رابطه با این انتقال به وجود آمد، سبب شد تا قلعه نویی قید این انتقال را بزند و دست روی سعید عزت اللهی بگذارد. 

حالا باید منتظر ماند تا بمب های سپاهانی‌ها یکی پس از دیگری بترکند تا ببینیم تیمی در نیم فصل دوم می تواند جلودار قدرت زردپوشان شود؟

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط