6 خرداد 1399 - 21:04

کد مطلب : 446858

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۲:۱۴ ۱۳۹۹/۱/۱۲

بلاژویچ: برانکو پرچم کرواسی را در ایران بالا برد

میروسلاو بلاژویچ سرمربی سابق ایران امروز در مقاله ای که در نشریه یوتارنی لیست کرواسی به انتشار رسیده، درباره خاطراتش از ایران به صورت گذرا صحبت کرده است.

بلاژویچ که بعد از پایان کارش در تیم ملی کرواسی به ایران آمد تا تیم ملی ایران را به جام جهانی 2002 رهنمون کند به دلیل علاقه به مصاحبه همواره مورد توجه رسانه های این کشور بوده است

 

بلاژویچ در این مصاحبه که با موضوع دوران کاری اش در چین مورد سوال قرار گرفته، در پاسخ به این سوال که چینی ها چقدر کرواسی را می شناسند می گوید: من از چین خاطرات خوبی دارم و شاید بهترین جایی است که به کار مشغول بودم.

 

او که هدایت تیم شانگهای و تیم زیر 23 سال چین را برعهده داشته، در ادامه می گوید: در چین همه چیز روی نظم است و پول شما را به موقع پرداخت می کنند. این چیزی است که در دنیای امروز کمتر اتفاق می افتد. من همیشه خاطرات خوبی از چین و مردم آن دارم و برای آنها در روزهای کرونا آرزوی سلامتی دارم.

 

در این بین بلاژویچ ناگهان به یاد دوران حضورش در ایران می‌افتد و خود و برانکو ایوانکوویچ را به یاد می آورد: ما در ایران هم تجربه مشابهی داشتیم. من برانکو را مثال می زنم که موردعلاقه مردم بود تا جایی که طرفداران تیمش برای بزرگداشت و احترام به وی پرچم کرواسی را به ورزشگاه آورده بودند. شما چطور می توانید نام کرواسی را اینطور سربلند کنید؟

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط