6 خرداد 1399 - 21:08

کد مطلب : 446944

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۰۳:۲۳ ۱۳۹۹/۲/۳

انصاری‌فرد: جاه‌طلب بودم و می‌خواستم بهترین باشم

مهاجم تیم فوتبال السیلیه بر این اعتقاد است که تیمش در آسیا از تجربه لازم برخوردار نبوده و به همین دلیل در پلی‌آف لیگ قهرمانان برابر شهر خودرو شکست خورد.

روزنامه استاد الدوحه قطر در نسخه امروز خود (چهارشنبه) گفت‌وگویی با کریم انصاری‌فرد مهاجم ایرانی تیم فوتبال السیلیه منتشر کرد که در زیر می‌خوانید.

* شرایطت پس از پایان دوران مصدومیت چگونه است؟

 

خدا را شکر دیگر هیچ مشکل خاصی وجود ندارد. با یک برنامه تمرینی تحت درمان قرار گرفتم و اکنون همراه سایر بازیکنان در برنامه تمرین‌های کادر فنی تیم السیلیه ویژه دوران شیوع ویروس کرونا شرکت می‌کنم.

 

* تمرینات در این شرایط سخت چطور هستند؟

 

این شرایط استثنایی است که پیش از آن در جهان وجود نداشت. فوتبال، ورزش و حتی به طور کل زندگی با شیوع این ویروس متوقف شده‌اند. من برای همه آرزوی سلامتی می‌کنم و از آنها می‌خواهم با ماندن در خانه به دستورالعمل‌های بهداشتی پایبند باشند. درباره تمرین‌ها هم باید بگویم در خانه و محیط ایزوله بیرونی هستند. هدف این تمرین‌ها نیز حفظ آمادگی بدنی در صورت آغاز دوباره لیگ و بازگشت به میدان است.

 

* این شرایط می‌تواند چه تاثیری روی هر بازیکنی بگذارد؟ رژیم غذایی خاصی داری؟

 

باید رژیم بسیار دقیق و کنترل شده در حوزه غذا، مصرف میوه و سبزی‌ها داشته باشیم. همچنین باید تمرین‌ها در دو نوبت مختلف و در صورت امکان حتی شبانه انجام شوند. باید با شرایط کنونی سازگار شویم و با آن مقابله کنیم.

 

* نخستین فصل حضورتان در تیم السیلیه را چگونه ارزیابی می‌کنی. از عملکردت راضی هستی؟

 

فصل خوبی است و برای ارائه بهترین‌ها جاه‌طلب بودم. مهمترین موضوع برای من سازماندهی تیمی در لیگ است و این موفقیت محسوب می‌شود. در آغاز با تجربه بازی در لیگ ستارگان قطر نیاز به کمی زمان در السیلیه برای هماهنگی و آشنایی با محیط این تیم داشتم. سپس محیط تیمی بسیار خوب و خانوادگی السیلیه به من کمک زیادی کرد. این تیم همیشه قدرت خود را حفظ می‌کند و اعضای آن به خوبی با هم همکاری می‌کنند.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط